whatsapp
Boyabat Vinç 0 544 537 00 26
MENÜ

7/24 HIZLI İLETİŞİM

  • TEL: 0544 537 00 26

  • TEL: 0537 272 00 57

  • Telefon 0544 537 00 26

  • Çalışma saatlerimiz 7/24 Hizmetinizdeyiz

  • E-Mail Adresimiz info@boyabatyilmazlarvinc.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Boyabat Vinç, boyabat vinç, durağan vinç, saraydüzü vinç, Boyabat Yılmazlar Vinç geçmişten gelen sağlam bir temel üzerine kurulmuş vinç sektörüne yeni bir soluk getirmiş deneyimli elemanlar sayesinde kendi sektöründe çıtayı gelebilecek en üst düzeye getirmeyi amaç belirleyen ve kendini sürekli yeniliyen bir aile şirketidir.
 

Misyonumuz

Boyabat Vinç, boyabat vinç, durağan vinç, saraydüzü vinç, Boyabat Yılmazlar Vinç olarak Sürekli reel kar elde ederek, müşterilerimize hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen entegre lojistik anlayışı ile hizmet vermek, müşterilerimizin beklentilerinin hedeflenen ürün veya hizmete dönüşmelerini sağlayarak kalıcı memnuniyet yaratmak, çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak, topluma saygılı ve çevreye duyarlı olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye ve hedef ülkelerde yapılanarak, sektördeki öncü şirketlere entegre lojistik hizmetler sunan yaratıcı çözüm ortağı olmak.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak, yerine getirmek ve bu yolla "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" ni sağlamak, belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselten lider kuruluş olmaktır.

Boyabat Vinç, boyabat vinç, durağan vinç, saraydüzü vinç

Hakkımızda